Onze sporten

Naast het judo wat bij sportvereniging Hagendoorn al jaren de hoofdactiviteit is, bestaat de mogelijkheid om in een gezellige en warme omgeving op ieder gewenst tempo en volgens eigen kunnen te bewegen.

Hiervoor bestaan binnen de vereniging een aantal oefeningen die onder deskundige begeleiding kunnen worden gedaan.

Zo is er een wekelijks terugkerende groepsgym dat al jaren door enthousiaste leden bezocht wordt en waar de laatste nieuwtjes en roddels in het rond gaan.

Een wat actievere discipline is de groep aerobics waar de leden door de wat zwaardere oefeningen hiervoor de kans niet krijgen, maar na de les onder het genot van een bakje koffie eveneens de tongen laten rollen.

Kijk eens onder de buttons in het hoofdmenu en zoek voor uzelf een geschikte sportactiviteit.

U zult er geen spijt van krijgen.

Veel succes.


Team Hagendoorn

 

Volg ons via Facebook

Volg ons via Twitter

Bekijk ons videokanaal op YouTube